Zamów

ETAPÓWKA

Unikatowe, personalizowane stroje Bałtyk-Bieszczady Tour - prawdziwy must have każdego zawodnika który ukończył ultramaraton! 

 

Choć stroje dla kogoś niezaznajomionego z tematem wyglądają niemal identycznie, to wprawne maratońskie oko szybko dostrzeże w nich pewne subtelne różnice. Po pierwsze, obok naszego nazwiska na koszulce widnieje także czas przejazdu, a jeśli uczestniczyliśmy w więcej niż jednej edycji, będzie to nasz rekordowy wynik.

 

Wykończenia strojów różnią się od siebie w zależności od tego, ile edycji ukończył dany zawodnik. Jeśli informacja o najlepszym wyniku na trasie maratonu widoczna jest tylko z bliska, to liczba startów eksponowana jest już z daleka. Już z 50 m zauważymy kolorowe paski po bokach oraz wokół rękawków koszulki, a także poprowadzone pionowo na spodenkach kolorowe pasy.

STROJE 1008

  1. pl
  2. en

Live

Puchar Polski

tour@1008.pl

+48 512 451 655

© 2021 1008.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone

Agata Wójcikiewicz

36h53 (2018)

 

Agata Wójcikiewicz

41h20 (2016)

 

KATEGORIA SOLO

kobiety

KATEGORIA OPEN

kobiety

KATEGORIA SOLO

mężczyźni

KATEGORIA OPEN

mężczyźni

Paweł Pieczka

34h00 (2020)

 

Paweł Miłkowski

33h10 (2020)

 
ETAPÓWKA

Obecny dyrektor wyścigu - Robert Janik oraz Wacław Żurakowski – pełniący przez kilka lat funkcję Sędziego Głównego ultramaratonu, podczas startu w Maratonie Dookoła Zalewu Szczecińskiego, tworzą wizję kolejnych ekstremalnych eskapad rowerowych.

 

W pierwotnym zamyślę impreza miała mieć charakter towarzyskiego rajdu rowerowego, którego uczestnicy w ciągu 3 dni pokonaliby trasę pomiędzy najbardziej oddalonymi od siebie miejscowościami w Polsce - Świnoujściem i Ustrzykami Górnymi. Przy wsparciu firmy Imagis pierwsza edycja odbyła się w sierpniu 2005 roku, a na trasę wyruszyło 15 kolarzy.

 

Z czasem Bałtyk–Bieszczady Tour (do roku 2009 – Imagis Tour) z kameralnej przejażdżki grona przyjaciół-kolarzy przeobraził się w profesjonalną imprezę sportową.

 

HISTORIA BAŁTYK-BIESZCZADY TOUR