Zapisy zakończone

Web Studio Kristina Romanyk

© 2021 1008.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone

Aktualności

Najważniejsze informacje

Regulamin

Stroje 1008

Lista startowa

O wyścigu

Dla Zawodnika

Puchar Polski

Live

FAQ

Kontakt

Kolory powoli się kończą. Ten kto przejedzie BBT sześciokrotnie, dostanie niebieską koszulkę i spodenki wraz z czarnymi pionowymi elementami wykończenia. Różnica dotyczy jedynie samych rękawków. Tęczowe paski – identyczne jak w przypadku koszulki kolarskiego Mistrza Świata potwierdzają, że strój nosi nie byle kto, tylko maratoński champion. Powagi dodaje cyfra „6” na rękawkach. Mistrzowskie koszulki noszą jedynie 32 osoby.

Czerń i tęcza za sześć razy

Grono zawodników mających w szafie komplet strojów Bałtyk–Bieszczady Tour z czarnymi elementami wykończenia liczy 23 osoby. Przysługują jedynie tym, którzy przejechali całą trasę ze Świnoujścia do Ustrzyk Górnych aż 5 razy. Dla pewności – o liczbie przejazdów poinformuje umieszczona na stroju cyfra.

Pięć przejazdów w poprzek Polski – strój czarny

Widziany z dużej odległości turkusowy strój może mylić się z zielonym. Po podjechaniu bliżej różnica w kolorze staje się jednak bardzo wyraźna. Koszulka i spodenki z turkusowym elementami wykończenia w maratońskiej hierarchii znajdują się zdecydowanie wyżej niż zielone, a prawo do ich noszenia mają jedynie kolarze, którzy ukończyli maraton cztery razy. Gdyby ktoś był nieobeznany w panującej hierarchii, to czwórka widoczna na stroju wyjaśni mu z kim właśnie ma do czynienia. Osób jeżdżących w takich strojach jest w Polsce jedynie 28.

Turkus za cztery razy

Grono maratończyków, którzy trzykrotnie przejechali 1008 km trasę, to obecnie 57 osób. W nagrodę przysługuje im niebieski komplet strojów, gdzie na koszulce i spodenkach wstępują żółte elementy wykończenia. Analogicznie do strojów przyznawanych za jedno i dwukrotne ukończenie BBT, na strojach widnieje napis „3”, wyrażający liczbę przejechanych edycji.

Trzykrotny przejazd – na żółto

Zielone akcenty występują natomiast na strojach kolarzy, którzy dwukrotnie dotarli do Ustrzyk Górnych. To także „dwójka” na koszulce i spodenkach, którą dumnie mogą prezentować podczas treningów oraz startów w innych maratonach kolarskich. Grupa kolarzy mających na koncie dwa przejazdy trasy BBT liczy w sumie 150 osób.

Dwukrotny przejazd trasy – strój zielony

Podstawowy wariant stroju kolarskiego, jaki dostaje zawodnik finiszujący w Bałtyk–Bieszczady Tour ma pomarańczowe elementy wykończenia a także duży, wyraźny napis „1” widoczny na rękawkach oraz u dołu koszulki a tak-że na spodenkach. Zawodników mających prawo do noszenia takiego stroju jest zresztą najwięcej. Według stanu na 2020 roku jeden raz (i nie więcej), BBT ukończyło aż 438 osób.

Ukończenie Bałtyk–Bieszczady Tour po raz pierwszy – strój pomarańczowy

Szczegółowy opis strojów

Stroje stworzone zostały z dbałością o najmniejszy detal. Koszulkę uszyto z lekkiego, przyjemnego w dotyku i wytrzymałego materiału. Tylna cześć koszulki oraz boki wykonane z oddychającej siateczki, dzięki czemu koszulka efektywnie odprowadza nadmiar potu z powierzchni skóry. Smukły krój zapewnia idealne dopasowanie do sylwetki. Przedłużane plecy z trzema pojemnymi kieszeniami z tyłu. Koszulka posiada dodatkowy pasek odblaskowy. Spodenki wykonane są z wysokiej jakości materiału włoskiego Lycra z dodatkami włókien kompresyjnych Power. Wkładka piankowa CARBON + GEL - wariant PREMIUM. Szelki wykonane z siateczki w kolorze czarnym.

 

 

Do sklepu

STROJE 1008

Unikatowe, personalizowane stroje Bałtyk-Bieszczady Tour

Do sklepu