Wręczenie strojów BBT

W tym roku zdecydowaliśmy sie na wprowadzenie dość istotnych zmian, które w założeniu mają znacznie usprawnić proces wręczania strojów-nagród za przejechanie Bałtyk-Bieszczady Tour. Dla przypomnienia – do tej pory zamówienie na szycie strojów składaliśmy dopiero po zakończeniu BBT. W efekcie zawodnicy otrzmywali je najwcześniej pod koniec września, a i zdażały się przypadki, kiedy trafiały one do nich dopiero w listopadzie.

Od teraz dzięki specjalnym ploterom umożliwiającym ich personalizację, stroje wręczać będziemy od razu na mecie w Ustrzykach Górnych! Ale uwaga – aby zawodnik mógł otrzymać strój bezpośrednio na mecie powinien:

  • Do 20 lipca 2018 roku zalogować się na swoje konto w systemie monitorującym BBT (http://bbt2018.1008.pl, zakładka: moje konto), a następnie wybrać interesujący go rozmiar koszulki i spodenek, zgodnie z rozmiarówką umieszczoną poniżej.

rozmiary

  • Gwarancję otrzymania strojów bezpośrednio na mecie otrzymają wyłącznie te osoby, które do 20 lipca 2018 roku wniosą opłatę startową za udział w Bałtyk-Bieszczady Tour. Osoby, które uiszczą wpisowe po tym terminie otrzymają stroje w terminie wrześniowo-październikowym (czyli na dotychczasowych zasadach).

Mamy nadzieję, że dzięki zmianom zdecydowana większość z Was wyjedzie z Ustrzyk Górnych w dedykowanych strojach BBT 🙂

Dodaj komentarz