Pakiet odżywek dla uczestników BBT od ALE Active Life Energy

Mamy doskonałą informację dla uczestników XI edycji Bałtyk-Bieszczady Tour. Dzięki hojności jednego ze sponsorów imprezy – firmy ALE Active Life Energy, każdy zawodnik otrzyma pakiet odżywek składający się z 10 żeli oraz 2 batonów energetynczy o wartości 70,30 zł . Dokładną specyfikację pakietu można znaleźć klikając w ten link. Pakiet można zamówić wysyłając wiadomość na maila kontakt@aleenergy.eu W tytule maila prosimy o podanie nazwy imprezy, a w treści swoje imię i nazwisko, adres do wysyłki oraz numer porządkowy (LP) z listy startowej zamieszczonej tutaj.

Uwaga – pakiety odżywek otrzymają wyłącznie te osoby, które wniosły opłatę startową. Ze względów podatkowych za pakiet pobierana będzie opłata w wysokości symbolicznej złotówki + koszt wysyłki (od 4,99 zł). Pakiety można zamawiać od 11 lipca.

2 myśli na temat “Pakiet odżywek dla uczestników BBT od ALE Active Life Energy

  1. Szczczegółowe informacje jak otrzymać i zrealizować kod znajdują się na stronie poniżej. Batony Energetyczne ALE BAR 2.0 produkowane są na bieżąco (są naturalne i mają 3-miesięczny okres ważności) i może się zdarzyć, że jakiegoś smaku nie będzie. Jeśli zestaw startowy jest nieaktywny – prosimy o zmianę smaku batonu na taki, który aktualnie mamy w sprzedaży.

  2. Witam serdecznie,
    juz dwa razy wysyłałem do Państwa informację w sprawie pakietu i jak do tej pory brak odpowiedzi. Napiszcie że nie wszyscy dostają pakiet i bedzie z głowy.

Dodaj komentarz